235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Barátság pohár

1224. Barátság pohár

magyar, 19. sz. második fele, színtelen, aranyozott üveg rubinpácolt és zománcfestett, díszítéssel, Barátság felirattal

m: 13 cm