235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

1284. Tányér

Herend, 20. sz., festett porcelán, keleti harctéri jelenettel,jelzett az alján: máz alatti kék címer és masszába nyomott Herend jel, mázhibával

d: 25,5 cm