1626. Fülbevaló pár
20. sz. vége, 2006 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, "SIZ" mesterjegy, 2 db princess csiszolású briliánssal cca. 0,45 ct (F1, TCr-Cr, VVS) díszítve
1,1 g