235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Az ősz allgóriája

1251. Az ősz allgóriája

Höchst, 18. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, máz feletti kék jellel és ho.: masszába nyomott FK jellel, kis sérülésekkel

m: 25 cm