235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Ékszergarnitúra

1625. Ékszergarnitúra

orosz (?), 20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 8 k arany, szürke gyémánt lapokkal díszítve cca. 2 ct, össz.: 4 db, 1 db kő hiány

15 g