1625. Ékszergarnitúra
orosz (?), 20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 8 k arany, szürke gyémánt lapokkal díszítve cca. 2 ct, össz.: 4 db, 1 db kő hiány
15 g