235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Teáscsésze és alj, 12 db

1563. Teáscsésze és alj, 12 db

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, bordázott és lándzsaleveles díszítéssel, art deco stílusban, üvegbetétek nélkül, apró hibával

2568 g; m: 5,5 cm, d: 12,8 cm