1563. Teáscsésze és alj, 12 db
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, bordázott és lándzsaleveles díszítéssel, art deco stílusban, üvegbetétek nélkül, apró hibával
2568 g; m: 5,5 cm, d: 12,8 cm