235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kínáló kosár

1450. Kínáló kosár

Bécs, 19. sz. vége (?), gyenge ezüst, "A(?)" mesterjegy, neorokokó lábakon és ívelt, poncolt fülekkel, csónak alakú áttört kosár, kis sérüléssel

400 g; 32,5*20,5*11 cm