235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Serleg címerrel

1382. Serleg címerrel

Bécs, 1867-1872 közötti fémjel, 800 ezrelékes belül aranyozott ezüst, "GR" mesterjegy és RESCH készítőjel, három karéjos talpán 1868-as felirattal, kupán tölgy koszorús, német birodalmi kétfejű

223 g; m: 23 cm

sasos címerrel, apró hibával