1382. Serleg címerrel
Bécs, 1867-1872 közötti fémjel, 800 ezrelékes belül aranyozott ezüst, "GR" mesterjegy és RESCH készítőjel, három karéjos talpán 1868-as felirattal, kupán tölgy koszorús, német birodalmi kétfejű
223 g; m: 23 cm
sasos címerrel, apró hibával