235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér pár

1299. Tányér pár

Schütz Cilli, 19. sz. vége, festett, aranyozott fehércserép áttört peremmel, jelezve az alján, egyik ajándékozási felirattal

d: 19,5 cm