235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1462. Gyertyatartó pár

Berlin (?), 19. sz. eleje, antik ezüst, A és H mesterjeggyel, emelt négyzetes talpon, baluszteres szár, levélgyűrűs cseppfogóval, hengerelt, palmettás díszszalaggal, kopott, kis sérüléssel

516 g; m: 23,5 cm