1003. Szalongarnitúra, 8 db-os
osztrák, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, asztal tetején márványlappal, kisebb sérülésekkel, kanapé: 97*137*59 cm; karszék: 91*59*55 cm; puff: 47*37*37 cm
asztal: 74*96,5*59,5 cm