235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kaspó

1326. Kaspó

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, aranyozott, festett áttört fehércserép, jelezve az alján a testvérek jelével és masszába nyomott Zsolnay Pécs felirattal, forma szám: 3835

m: 22,5 cm; d: 26 cm

forma szám: 3835 kis sérüléssel