235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dohánytartó doboz

911. Dohánytartó doboz

Japán, 19. sz. második fele, aranyozott lakkfestett papírmasé, jelenetekkel, kis sérüléssel

13*11 cm