1502. Tálca
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal 1921 előtti mesterjegye, kerek, öntött forma, palmetta díszes szegéllyel, vésett, koronás SI monogrammal
988 g; d: 35 cm