1577. Gyógyszeres szelence
Szentpétervár, 1908 -1926 közötti orosz és 2006 utáni budapesti fémjel, 88 zlotnyikos aranyozott ezüst tok, "HW" mesterjegy, aranysárga és élénk zöld vésett aljú lüszterzománc díszítéssel, plasztikus,
91,4 g; m: 7 cm
aranyozott babérfüzérekkel, kétfejű cári sas címerek koronával, 120 db régi csiszolású gyémánttal és 8 db almandinnal ékítve, zománcon kis sérüléssel