235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szirupos kanna

818. Szirupos kanna

Itália, Savona (?), 18. sz. második fele, feliratos ónmázas fajansz, apró sérüléssel

m: 23 cm