235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Barométer

889. Barométer

angol, Quare, Daniel (1648-1724) modellje után, 19. sz. második fele, esztergált és faragott diófa, széthajtható aranyozott bronz lábakon álló vagy falra akasztható

h: 107 cm