235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Fogpiszkáló tartó

1468. Fogpiszkáló tartó

19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, "CD" mesterjegy, három lábon álló, hullámgilosált lemez turulmadár alakjával, kis sérüléssel

54 g; m: 12,5 cm