235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Brühl gróf kecskén lovagoló szabója

1262. Brühl gróf kecskén lovagoló szabója

Meissen, Johann Joachim Kaendler terve ( Arnsdorf, 1706 - Meissen, 1775) terve (1737), 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, alján máz feletti kék kardos jelzettel,

42,5*42 cm

107 számmal, restaurált