235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Csésze és alj

1271. Csésze és alj

Bécs, 19. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, máz alatti kék jelzet, megkopva

m: 5,5 cm; d: 13,5 cm