235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Vázapár

1499. Vázapár

Schwäbisch Gmünd, német, 1888 utáni hold korona fémjel és 1902-1922 közötti bécsi behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, Hugo Böhm et Co. mesterjegy, felhúzott, tölcséres

285 g; m: 20,5 cm

vázák gyöngysor és kötegelt díszítéssel, sérült