1499. Vázapár
Schwäbisch Gmünd, német, 1888 utáni hold korona fémjel és 1902-1922 közötti bécsi behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, Hugo Böhm et Co. mesterjegy, felhúzott, tölcséres
285 g; m: 20,5 cm
vázák gyöngysor és kötegelt díszítéssel, sérült