235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Füles tálca

1555. Füles tálca

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Fodor Ignácz mesterjegy, ovális, préselt forma, öntött virágdíszes szegéllyel, felületi hibával

1036 g; 48*31 cm