235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Boros kancsó

830. Boros kancsó

Itália, 19. sz., ónmázas fajansz, jelezve az alján: I C. F. P., apró sérüléssel

m: 23 cm