1539. Cigarettatárca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 935 ezrelékes ezüst, "bmb" mesterjegy, bordázott, art deco stílusú tárca, fekete bakelit nyitógombbal, eredeti dobozával
160 g, 10,3*8*0,8 cm