235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cigarettatárca

1539. Cigarettatárca

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 935 ezrelékes ezüst, "bmb" mesterjegy, bordázott, art deco stílusú tárca, fekete bakelit nyitógombbal, eredeti dobozával

160 g, 10,3*8*0,8 cm