235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Spárga tálaló

1481. Spárga tálaló

Bécs, 1830, 13 latos antik ezüst, Stephan Mayerhofer mesterjegy és kétfejű sas bélyegző, palmetta véges szárral, összekötő gyűrűvel, vésett, koronás dísszel, apró sérüléssel

260 g; h: 27,3 cm