1072. Asztali óra
francia, 19. sz. első fele, spindlis szerkezet, aranyozott bronz tokban, arab számos zománcozott számlap, Szókratész alakjával díszítve, 1 db kulcs, működik, szerkezettakaró hiányzik
m: 19 cm