235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztali óra

1072. Asztali óra

francia, 19. sz. első fele, spindlis szerkezet, aranyozott bronz tokban, arab számos zománcozott számlap, Szókratész alakjával díszítve, 1 db kulcs, működik, szerkezettakaró hiányzik

m: 19 cm