235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kenyérkosár

849. Kenyérkosár

Bélapátfalva, Nagy Zsigmond és Ferenc, 19. sz. közepe, festett keménycserép, áttört peremmel, jelezve az alján: masszába nyomott "Apátfalva Nagy Zs. B. F." jellel, kis sérüléssel

d: 25,5 cm