849. Kenyérkosár
Bélapátfalva, Nagy Zsigmond és Ferenc, 19. sz. közepe, festett keménycserép, áttört peremmel, jelezve az alján: masszába nyomott "Apátfalva Nagy Zs. B. F." jellel, kis sérüléssel
d: 25,5 cm