235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kandalló óra

1071. Kandalló óra

francia, 19. sz. második fele, aranyozott, bronz tok, felesütős szerkezettel, római számos számlap, kulccsal, ingával,működőképes

m: 39 cm