235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

1306. Tányér

Fischer Károly, Tata, 19. sz. vége, festett, keménycserép, jelzett az alján: masszába nyomott: Fischer Károly Tata, kis máz sérüléssel

d: 23,5 cm