235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kancsó

1239. Kancsó

német, 19. sz. második fele, zománcfestett zöld üveg "Um Gottes Ich alles gelegen" felirattal jelezve az alján "VP"

m: 21,5 cm