235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1420. Gyertyatartó pár

Bécs, 1770 körül, antik ezüst, Lorenz Höbert (?) mesterjegy, négyzetes emelt peremű talpon, vékony szár, sima gyűrűs gyertyacsészékkel, kis sérüléssel

454 g; m: 13,5 cm

Neuwirth P 1844