235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kaukázusi "Szumák" szőnyeg

1115. Kaukázusi "Szumák" szőnyeg

19. sz. vége, szövött technika, kopott, javított

130*102 cm