1504. Gyertyatartó pár
Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, széles kerek talpon tagolt, baluszteres szárak, három gyertyacsészés felső része kivehető, vésett díszítéssel
1203 g; 46,5*32 cm