1616. Fülbevaló pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, ezüst buton foglalatban 2 db régi csiszolású briliáns cca. 0,6 ct és 2 db apró brill cca. 0,08 ct (R1, TCr-TCa, VSI-P2)
5,1 g
Heinrich Herzka mesterjegy, Neuwirth I. 250. o.