235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1616. Fülbevaló pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, ezüst buton foglalatban 2 db régi csiszolású briliáns cca. 0,6 ct és 2 db apró brill cca. 0,08 ct (R1, TCr-TCa, VSI-P2)

5,1 g

Heinrich Herzka mesterjegy, Neuwirth I. 250. o.