235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Gyümölcskés, 6 db

1318. Gyümölcskés, 6 db

Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, sárgaréz pengékkel, restaurált, 1 db sérült, doboz nélkül

h: 16,5 cm