1537. Fogvájótartó
19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, "DF" mesterjegy, talpazaton vésett BI tulajdonosi monogrammal, üreges tengerész figura, horgony sérült
Btto: 44 g; 9*7,8*5 cm