235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tokos zsebóra

1579. Tokos zsebóra

London, Markwick Markham, 18. sz. közepe, ezüst belső és külső tok, domborított, vésett, fém külső tok hatágú csillag díszítéssel, teknőcpáncél betéttel, számlap és szerkezet Markwick Markham Perigar

Btto: 178 g; d:( külső tok) 70 mm

London jelzettel, szerkezetszám: 12971, díszes, vésett hidak a szerkezetben és belső tokban "RP" mesterjel, működőképes, 2 db pótolt kulccsal, apró