1579. Tokos zsebóra
London, Markwick Markham, 18. sz. közepe, ezüst belső és külső tok, domborított, vésett, fém külső tok hatágú csillag díszítéssel, teknőcpáncél betéttel, számlap és szerkezet Markwick Markham Perigar
Btto: 178 g; d:( külső tok) 70 mm
London jelzettel, szerkezetszám: 12971, díszes, vésett hidak a szerkezetben és belső tokban "RP" mesterjel, működőképes, 2 db pótolt kulccsal, apró