1479. Kosárka cukorcsipesszel
19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, "ML" mesterjegy, négy lant alakú lábon kalapált lemez, csónak alakú, teljes felületén áttört kosár, filigrán szálakból alakítva, csipeszen
287 g; csipesz h: 16,2 cm, 15*16*8 cm
vésett RC monogram, sérült, javítások nyomaival