235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kosárka cukorcsipesszel

1479. Kosárka cukorcsipesszel

19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, "ML" mesterjegy, négy lant alakú lábon kalapált lemez, csónak alakú, teljes felületén áttört kosár, filigrán szálakból alakítva, csipeszen

287 g; csipesz h: 16,2 cm, 15*16*8 cm

vésett RC monogram, sérült, javítások nyomaival