235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Díszkulacs

1316. Díszkulacs

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, alján elmosódott jellel, kis sérülésekkel

m: 23 cm