235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kancsó

850. Kancsó

Holics, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, talpán jelzet, restaurált, apró hibával

m: 24,8 cm