235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 6 személyes

1466. Evőeszközkészlet, 6 személyes

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FL" a késbakokban "SK", csipeszben "HA" mesterjegy, solingeni acél pengékkel, "BZs" vésett, tulajdonosi monogrammal, 1 tálaló és 1 db

Ntto: 2334 g

üvegbetét hiánnyal, forgalmazó doboza sérült, Sárga János ékszerész Cs. és Kir. Udv. Szállító Budapest - Kolozsvár felirattal, össz.: 57 db