235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztalka

1109. Asztalka

Emile Gallé, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, jelezve mindkét asztallapon: Gallé

87*67*49 cm