1414. Fűszertartó pár
19. sz. eleje, 12 latos antik ezüst, "IHG" mesterjegy, három lábon öblös, kalapált edénykék, kanáltartó fülekkel, kanalak nélkül
146 g; 4,2*7,2 cm