957. Ülőgarnitúra, 7 db-os
Kína, 20. sz. eleje, faragott fa, gyöngyház berakással, kis sérülésekkel, hiányokkal, 4 db fotel: 109*71*51 cm, 2 db kanapé: 118*127*54 cm, szalonasztal: 75*100*51 cm