235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Ollós szék

1045. Ollós szék

olasz, 19. sz. második fele, tömör diófa, faragott díszítéssel, csont intarziával, háttámláján figurális díszítéssel

100*70*53 cm