235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cigarettatárca

1590. Cigarettatárca

20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, HAST mesterjegy, lekerekített élű, bordázott díszítésű test

234 g; 11*8,4*0,9 cm