235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

1259. Tányér

Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: zöld szalagos koronás jellel

d: 29,5 cm