235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Két puttó báránnyal

1391. Két puttó báránnyal

Itália (?), 19. sz. vége, öntött ezüst szobor, mesterjegy nélkül, belsejében gyűjteményi viaszpecsét

804 g; m: 19,5 cm