235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Zsebtrombita

890. Zsebtrombita

London, 20. sz. első fele, sárgaréz, "Bessons and Co. London W. C.2." jelzettel, kis javítással

h: 25,5 cm