235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

1250. Tányér

Herend, Fischer Mór, 1846, festett porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott "Herend FM 846" jelzettel, kis kopásokkal

d: 21,5 cm